Bolu-Taş Duvar örme çalışmaları devam ediyor

Mudurnu Belediyesi ilçeye bağlı Babas köyünden çıkan taşlardan şehrin göçmeye yüz tutmuş bölgeleri ve tehlikeli bölgelere taş duvar örülmeye devam ediyor.
Mudurnu Turizmine önem gösterdiklerini Belirten Mudurnu Belediye Başkanı Metin Soygür Mudurnu’nun her mahallesine aynı ilgi ve alakayı gösterdiklerini belirterek oy avcılığı yapmadıklarının altını çizdi. Soygür yıllardır belediyenin hatırlamadığı ve göçük tehlikesi olan bölgelerde taş duvar yapımının ön planda tutulduğunu belirterek “sıra ile ilçemizde imkanlar dahilinde çalışmalarımız devam edecek” dedi.
Mudurnu Belediye Başkanı Metin Soygür Mudurnu’nun Turizm açısından en değerli bölgelerinden olan ve Turizmcilerin yatırım yaptıkları konak önlerinde hem trafik sorununu gidermek hem de Konaklara güzellik katarak katkıda bulunmak amacı ile son olarak Osman Uslupat a ait Hacı Abdullahlar konağı önündeki harabeliği kaldırarak yerine park yaptıklarını ve aynı zamanda Babas taşından taş duvar örerek mahallenin yolunu genişleterek sorunu çözdüklerini belirtti.

Kaynak: Bolu Olay Gazetesi


Sayfanın arama motoru anahtar kelimeleri:

kutu menfez kesitleri,tekeler vizil,taş duvar örme maliyeti,taşduvar ev resimleri,taş duvar işçiliği,stone walls,yüksek taş duvar yapımı,örme taş duvar,tas örme,taş duvar derz resimleri,duvar Örme,bahçe taş duvar çeşitleri,örme taşduvar,erol vİzİl,taşduvar resmi,taş duvar milas,harçlı istinat duvarı,duvar örümü,umuttepe duvarı,kesme taş duvarları yapımı,moloz taş duvar örgü yolları,taş örme ustaları,taŞduvarli ev modellerİ,kocaeli büyükşehir belediyesi taş duvar,taş duvar inşaatı resimleri

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: